close

 • Polsce – służyć, Europę – tworzyć, Świat – rozumieć

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 15 września 2017

  W celu przeanalizowania możliwości udzielenia wsparcia w realizowanej przez ośrodki polonijne Charkowskiego Okręgu Konsularnego działalności programowej, przypominamy, że w ramach współpracy projektowej z Konsulatem Generalnym RP w Charkowie do dnia 06.10.2017 r. przyjmujemy Państwa pomysły na 2018 rok.

  Prosimy o kierowanie na adres charkow.wpsppk@msz.gov.pl  wniosków organizacji polonijnych  o możliwość dofinansowania działalności w 2018 roku do dnia 6.10.2017 (UWAGA ZMIANA TERMINU). Apelujemy o przemyślane i szczegółowo przygotowane propozycje wraz z argumentacją i uzasadnieniem wydatków. Informujemy także, że w pierwszej kolejności uwzględniane będę projekty w kontekście przedstawionych podczas II Narady Polonijnej ChOK priorytetów działalności i współpracy z ośrodkami polonijnymi.

   

  Jednocześnie informujemy, że Konsulat zastrzega za sobą prawo wyboru projektów, które spełniają powyższe kryteria i oraz umożliwiają dokonanie rozliczeń na warunkach MSZ RP. Prosimy aby Państwa wnioski zostały opatrzone podpisami nie tylko Prezesa organizacji, ale także członków zarządu i bezpośrednich koordynatorów prowadzących projekty. Zachęcamy jednocześnie do składania wniosków bezpośrednio do podmiotów w Polsce, które w ramach konkursu otrzymują dotacje ze środków Senatu RP na wsparcie działalności polskich i polonijnych organizacji na świecie (Stowarzyszenie „Wspólnota Polska”, Fundacja Pomocy Polakom na Wschodzie, Fundacja „Wolność i Demokracja”, inne podmioty). Liczymy na Państwa współpracę i czekamy na ciekawe pomysły.

   

  Do pobrania:

  wniosek projektowy PL

  wniosek projektowy UA

  rozliczenie dotacji

   

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: